Duyurular

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eğitim Semineri

İlimiz Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 24.04.2019 tarihinde Gaziantep Vergi Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eğitim Semineri” düzenlenmiş olup, söz konusu seminere Defterdarlığımızca da katılım sağlanmıştır.

İpekyolu Kariyer Fuarı 2019

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı himayelerinde ve Gaziantep Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen “İpekyolu Kariyer Fuarı” 11-12 Nisan 2019 tarihinde Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde düzenlenmiş olup; Hazine ve Maliye Bakanlığını temsilen İlimiz Defterdarlığı ve Gaziantep Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı ile birlikte katılım sağlanmıştır.

Bakanlığımız standı Sayın Valimiz Davut GÜL, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim ATAY ve Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali GÜR tarafından ziyaret edilmiştir.

Emekliye ayrılan personel.

Defterdarlığımız birimlerinde görev yapmakta iken emekliye ayrılan aşağıda Adı Soyadı yazılı personele Emekliliklerinin hayırlı olmasını temenni eder  Sağlık ve huzurlu günler dileriz…

Veysel DÖNER

İsmet SABAH

Mehmet KAYA

Ayşegül ATAOĞLU

Ramazan GÜNEŞ

Mehmet ALPASLAN

Ahmet CAM

Türkan BASUT

Personel Müdürlüğü

Muhasebe Müdürlüğü

Gaziantep Üniv. D.S.S.

Nizip Malmüdürlüğü

Muhakemat Müdürlüğü

Nizip Malmüdürlüğü

Muhasebe Müdürlüğü

Personel Müdürlüğü

V.H.K.İ.

V.H.K.İ.

V.H.K.İ.

V.H.K.İ.

Hizmetli

Hizmetli

Hizmetli

V.H.K.İ.

Defterdar Yardımcımız Ragıp KARA’ya Veda Yemeği….

Emekliye ayrılan Defterdar Yardımcımız Ragıp KARA’ya  Defterdarlığımızca Veda yemeği düzenlenmiş, bu vesile ile Defterdarımız Metin TAMKOÇ tarafından plaket takdim edilmiştir. Kendisine bundan sonraki yaşamında sağlık ve huzur diliyoruz…